FOTO Jágr vs. Crosby 2:0. Tak se zrodil debakl Tučňáků

Souboj generací. Jaromír Jágr bojuje se Sidney Crosbym ve druhém zápase semifinále. Podívejte se na další fotky.
Hráči Bostonu Bruins se radují ze třetí branky do sítě Pittsburghu. V centru oslav střelec gólu David Krejčí.
Rychlé střídání. Tomáš Vokoun dostal v první třetině tři góly a přepustil své místo v brance Fleurymu.
Vokoun inkasuje první branku. Už v první minutě ho pokořil prudkou ranou Marchand.
A takto musel český brankář lovit podruhé.
Sport Reuters Sport, Reuters
4. 6. 2013 7:50
Podívejte se na fotogalerii z druhého utkání semifinále play off NHL mezi Pittsburghem a Bostonem.

New York - Hokejisté Bostonu podruhé vyloupili Pittsburgh. Bruins deklasovali Tučňáky na jejich ledě 6:1 a v semifinálové sérii vedou 2:0 na zápasy.

Podívejte se na fotografie, které v průběhu zajímavého duelu pořídila agentura Reuters.