VIDEO Jako z playstationu. Mladý gólman předvedl zákrok roku

11. 1. 2013 21:15
Devatenáctiletý brankář Peru předvedl na mistrovství Jižní Ameriky hráčů do dvaceti let dva fantastické zákroky, kterými přispěl svému týmu k bodu proti favorizované Uruguayi.
Fantastické dva zákroky mladého peruánského brankáře v reprezentačním souboji s mladíky Uruguaye.

San Juan - Žádný souboj není prohraný, žádná akce není ztracená. Tato slova často používají sportovci jako svá motta.

Devatenáctiletý brankář fotbalové peruánské dvacítky Angelo Campos je nyní převedl do reality a dvěma úchvatnými zákroky uhranul soupeře i fanoušky. Natolik, že o šest minut později jeho spoluhráči šokovaného soupeře zaskočili napodruhé a vyrovnali na konečných 3:3.

Campos předvedl své dva možná životní zákroky na úvod 85. minuty za stavu 3:2 pro Uruguay. Jeho spoluhráči se hnali za vyrovnáním, jenže favorit se z tlaku vymanil a dostal do brejku Damiána Erozu.

Campos akci soupeře po prvním neúspěchu nezabalil

Ten udělal vše dobře, pohybem těla oklamal vyběhnuvšího Campose, zbavil se beka a zpoza vápna střílel na opuštěnou bránu. Jenže jeho střela nebyla příliš razantní. Ne na hrdinu Campose, který po prohraném souboji akci nezabalil, ale vydal se okamžitě zpět do branky.

Odměnou mu bylo zachycení míče na brankové čáře a následný druhý zákrok proti dobíhajícímu Erozovi, kterému nohou zmařil dorážku z jednoho kroku.

Příběh měl ale ještě své pokračování, Peruánci totiž i díky svému brankáři dokázali v 90. minutě vyrovnat a vybojovat v prvním duelu základní skupiny jihoamerického šampionátu fotbalistů do dvaceti let s favoritem hodně cennou remízu.