Není na co čekat. Anglická fotbalová ikona a dlouholetý kapitán Liverpoolu Steven Gerrard začal s tréninkem svého synka už v necelých pěti měsících.
Steven Gerrard | Foto: Reuters

Liverpool - Steven Gerrard, jenž ukončil před necelým rokem kariéru a nyní působí coby kouč v akademii Liverpoolu, umístil na svůj Instagram video, na němž drží pětiměsíčního syna Lia a pomáhá mu kopat do míče.

⚽️

Příspěvek sdílený Steven Gerrard (@stevengerrard),

Jeden obzvlášť vydařený "kop" pak doprovodí nadšeným komentářem "Shearer!" v připomínce nejlepšího střelce historie anglické Premier League.

Sedmatřicetiletý Gerrard, účastník tří mistrovství světa a nositel Řádu britského impéria, se v dubnu dočkal prvního syna. S manželkou Alex mají ještě tři dcery.

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.