Speciál Euro 2012 pro váš mobil nebo tablet

Sport Sport
11. 6. 2012 8:56
Přepněte na sport.aktualne.cz
Foto: CPA Eduard Erben

Vratislav - Přímé přenosy ze stadionů, reportáže ze zákulisí českého týmu, rozhovory s českými hráči, fotoreportáže z Vratislavi i dalších měst, kde se hraje Euro.

To vše snadno dostupné ve vašem mobilním zařízení. Zadejte v internetovém prohlížeči adresu sport.aktualne.cz a nastavte si ji mezi oblíbené.

Děkujeme.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy