VIDEO Sivok se trefil popáté v sezoně

27. 1. 2013 20:52
Obránce Tomáš Sivok se trefil v istanbulském derby mezi Galatasarayem a Besiktasem (2:1).
Tomáš Sivok se znovu trefil, výhru v derby však slavil Galatasaray | Video: youtube.com

Praha - Podruhé za sebou a popáté v této sezoně se trefil obránce Besiktase Tomáš Sivok. Jeho tým však v istanbulském derby s Galatasarayem výhru neslavil.

Český zadák se opět trefil hlavou po rohovém kopu, ale zkraje druhého poločasu pouze snižoval na konečných 2:1. Hostům k bodovému zisku nepomohla ani půlhodinová přesilovka po vyloučení Mela.

Rozdíl mezi oběma nejlepšími týmy turecké ligy se tak zvýšil na pět bodů.

Bičík vychytal premiérovou výhru i nulu

O něco lépe se dařilo gólmanovi Davidu Bičíkovi, který zaznamenal v duelu se Sivassporem první ligovou výhru v dresu Mersinu po přestupu z Liberce, kterou navíc podtrhl vychytaným čistým kontem a pomohl svému týmu k vítězství 3:0.

Další český fotbalista Ondřej Čelůstka, hrající za Trabzonspor, utkání s Elazigsporem nedohrál. Svůj tým oslabil v 61. minutě, kdy uviděl druhou žlutou kartu. Trabzonspor prohrál 1:3.

Turecká fotbalová liga - 19. kolo:

Kayserispor - Antalyaspor 2:0, Elazigspor - Trabzonspor 3:1, Mersin - Sivasspor 3:0, Galatasaray - Besiktas 2:1 (za hosty gól Sivok).