Kolaps v přímém přenosu. Bývalá hvězda Premier League se složila před zápasem gigantů

Red Spo Red Spo
24. 7. 2023 11:31
Bývalý úspěšný fotbalový brankář Shaka Hislop šel k zemi v přímém přenosu stanice ESPN těsně před utkáním milánského AC s Realem Madrid.
Shaka Hislop kolabuje během zápasu AC Milán s Realem Madrid | Video: Youtube.com

Utkání dvou evropských velkoklubů se hrálo včera v kalifornské Pasadeně. Pouhých šest minut před oficiálním zahájením ale diváky vyděsil Shaka Hislop, který působí jako fotbalový expert stanice ESPN. Bývalý brankář Newcastlu, s nímž byl dvakrát druhý v Premier League, a West Hamu se nejdřív zakymácel a pak se poroučel k zemi.

Než se vysílání přerušilo reklamou, bylo vidět, jak Hislopův parťák u mikrofonu Dan Thomas okamžitě volá lékařský personál. Zdravotníci se hned 54letého Brita ujali a poskytli mu první pomoc.

"Zotavil se," řekl pak během zápasu komentátor Adrian Healey. "Neviděl jsem ten incident… Ale jsem si jistý, že byl děsivý. Naštěstí nám potvrdili, že je rozhodně v pořádku."

Thomas později dodal, že jeho spolumoderátor je sice v pořádku, ale na jakoukoli lékařskou diagnózu je příliš brzy. "Samozřejmě, můj kamarád Shaka - není tady, ale jak to tak vypadá, máme dobré zprávy. Je při vědomí, mluví," řekl Thomas v poločase utkání, které Real Madrid vyhrál 3:2.