reklama
 
 

Soupisky všech týmů skupiny F fotbalového MS

1. 5. 2014 16:25
Projděte si soupisky všech týmů, která na mistrovství světa v Brazílii naskočí do skupiny F.

Konečná nominace Argentiny na fotbalové MS:

Brankáři: Sergio Romero (Sampdoria Janov/It.), Mariano Andújar (Catania/It.), Agustín Orión (Boca Juniors).

Obránci: Pablo Zabaleta, Martín Demichelis (oba Manchester City/Angl.), Federico Fernández (Neapol/It.), Ezequiel Garay (Benfica Lisabon/Portug.), Marcos Rojo (Sporting Lisabon/Portug.), Hugo Campagnaro (Inter Milán/It.), José Basanta (Monterrey/Mex.).

Záložníci: Javier Mascherano (FC Barcelona/Šp.), Fernando Gago (Boca Juniors), Lucas Biglia (Lazio Řím/It.), Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys), Ricardo Álvarez (Inter Milán/It.), Augusto Fernández (Celta Vigo/Šp.), Ángel Di María (Real Madrid/Šp.), Enzo Pérez (Benfica Lisabon/Portug.).

Útočníci: Lionel Messi (FC Barcelona/Šp.), Gonzalo Higuaín (Neapol/It.), Sergio Agüero (Manchester City/Angl.), Rodrigo Palacio (Inter Milán/It.), Ezequiel Lavezzi (Paris St. Germain/Fr.).

Konečná nominace Bosny a Hercegoviny na fotbalové MS:

Brankáři: Asmir Begovič (Stoke/Angl.), Jasmin Fejzič (Aalen/Něm.), Asmir Avdukič (Borac Banja Luka).

Obránci: Emir Spahič (Leverkusen/Něm.), Sead Kolašinac (Schalke/Něm.), Ermin Bičakčič (Braunschweig/Něm.), Ognjen Vranješ (Elazigspor/Tur.), Toni Šunjič (Luhansk/Ukr.), Avdija Vršajevič (Hajduk Split/Chorv.), Mensur Mujdža (Freiburg/Něm.).

Záložníci: Zvjezdan Mišimovič (Kuej-čou/Čína), Haris Medunjanin (Gaziantepspor/Tur.), Miralem Pjanič (AS Řím/It.), Sejad Salihovič (Hoffenheim/Něm.), Senad Lulič (Lazio Řím/It.), Izet Hajrovič (Galatasaray/Tur.), Senijad Ibričič (Erciyesspor/Tur.), Tino Sušič (Hajduk Split/Chorv.), Muhamed Bešič (Ferencváros/Maď.), Anel Hadžič (Sturm Št. Hradec/Rak.).

Útočníci: Edin Džeko (Manchester City/Angl.), Vedad Ibiševič (Stuttgart/Něm.), Edin Višča (Istanbul B.B./Tur.).

Konečná nominace Íránu pro fotbalové MS:

Brankáři: Dániel Davárí (Braunschweig/Něm.), Alírezá Haghíghí (Covilha/Portug.), Rahmán Ahmadí (Sepahan Isfahán).

Obránci: Hosejn Mahíní, Džalál Hosejní, Mehrdád Púladí (všichni Persepolis), Steven Bajítašúr (Vancouver Whitecaps/USA), Pažmán Montazerí (Um Salál), Amír Hosejn Sadeghí, Hášem Beíkzáde (oba Istiglal Teherán), Ahmad Alí Namé (Naft Teherán).

Záložníci: Džavád Nekúnam (Kuvajt SC/Kuvajt), Andraník Tajmúríján (Istiglal Teherán), Rezá Haghíghí (Persepolis), Kásem Haddádifár (Zob Ahán), Bachtijár Rahmání (Fúlad Ahváz), Ehsán Hadžsáfí (Sepahan Teherán).

Útočníci: Aškan Dadžagá (Fulham/Angl.), Masúd Šodžáí (Las Palmas/Šp.), Alírezá Džahánbachš (Nijmegen/Niz.), Rezá Ghúčanedžhád (Charlton/Angl.), Karím Ansárifárd (Persepolis), Chosro Hajdárí (Istiglal Teherán).

Konečná nominace Nigérie na fotbalové MS:

Brankáři: Vincent Enyeama (Lille/Fr.), Austin Ejide (Hapoel Ber Ševa/Izr.), Chigozie Agbim (Gombe United).

Obránci: Joseph Yobo (Norwich/Angl.), Elderson Echiéjilé (Monako/Fr.), Juwon Oshaniwa (FC Ašdod/Izr.), Godfrey Oboabona (Rizespor/Tur.), Azubuike Egwuekwe (Warri), Kenneth Omeruo (Middlesbrough/Angl.), Efe Ambrose (Celtic Glasgow/Skot.), Kunle Odunlami (Sunshine).

Záložníci: John Obi Mikel (Chelsea/Angl.), Ogenyi Onazi (Lazio Řím/It.), Ramon Azeez (Almería/Šp.), Michael Uchebo (Cercle Bruggy/Belg.), Reuben Gabriel (Waasland-Beveren/Belg.), Michael Babatunde (Volyň/Ukr.).

Útočníci: Peter Odemwingie (Stoke/Angl.), Ahmed Musa (CSKA Moskva/Rus.), Shola Ameobi (Newcastle/Angl.), Emmanuel Emenike (Fenerbahce/Tur.), Victor Moses (Liverpool/Angl.), Uche Nwofor (Heerenveen/Niz.).

autor: Sport | 1. 5. 2014 16:25

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama