Přípravný duel prvoligových týmů vyhrála Slavia nad Mostem

ČTK
13. 7. 2006 19:09
Přípravný souboj prvoligových fotbalových týmů Slavie a Mostu vyhrál pražský klub, který na Strahově vyhrál 1:0 po brance Vlčka.

Domácí v utkání vedli už od 28. minuty, ale v závěru o vítězství mohli přijít. V 58. minutě spálil slibnou příležitost Hainault a pět minut před koncem Siegl nastřelil tyč. Další přípravný zápas čeká slávisty v pondělí proti tureckému Ankaragücü, Most absolvuje v sobotu na turnaj o Perleťový pohár v Žirovnici.

Slavia Praha - SIAD Most 1:0 (1:0)
Branka: 28. Vlček. Rozhodčí: Kabyl. Diváci: 300.

Slavia: Slavík (46. Kozáčik) - Krajčík, Nachtman (46. Studík), Dosoudil, Hubáček - Michálek (46. Nečas), Kalivoda (46. Hrdlička), Švec (46. Jarolím), Švento (46. Janda) - Táborský, Vlček (46. Fořt).
Most: Svoboda - Procházka, Suchý (46. Novotný), Hainault, Zbončák (73. Škoda) - Jendruščák (46. Macek), Schut (46. Pilař), Pikl (46. Prášil), Gašparík (46. Trubila) - Siegl, Brzezina (77. Jendruščák).