Polák s fotbalisty do Seefeldu neodletí, bude se ženit

ČTK
19. 5. 2006 15:41
Bez Jana Poláka odletí v sobotu čeští fotbaloví reprezentanti na soustředění do rakouského Seefeldu. Pětadvacetiletý záložník Norimberku dnes po obědě vyrazil z Prahy do Brna, kde se v sobotu žení.

Datum svatby měl Polák dopředu naplánováno 20. května a trenér Karel Brückner ho bez problémů uvolnil. "S tím nemáme problémy, vždyť oni hráči nemají ani moc jiného času, aby se oženili," řekl shovívavě šestašedesátiletý kouč a udělil hráči dvoudenní "opušťák". Polákovou vyvolenou je slečna Marta, která je jeho přítelkyní už sedm let. Právě období těsně po sezoně fotbalisté často využívají k uzavření manželství. V paměti je nejslavnější česká fotbalová veselka, která se uskutečnila před deseti lety během evropského šampionátu. Vladimír Šmicer neočekával, že se národní tým probojuje tak daleko, a tak v polovině turnaje odletěl na otočku do Prahy, kde se oženil. Před Staroměstskou radnicí vítaly pozdějšího vicemistra Evropy stovky fanoušků. Fotbalisté poučeni Šmicrovým příkladem si už dávají raději pozor, aby jim svatba nekolidovala s účastí na šampionátu. Před dvěma lety se ještě před ME v Portugalsku stačil oženit Jan Koller a tuto středu vstoupil do manželského svazku David Rozehnal.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy