Pojď, synu! Projděte si hlášky, kterými komentátor Jaromír Bosák baví fotbalové fanoušky

Jaromír Bosák se věnuje žurnalistice od začátku devadesátých let. Od roku 2000 baví diváky svými hláškami v České televizi. Projděte si ty nejlepší z nich.
Do povědomí sportovních příznivců se vepsal specifickým humorem a originálními komentáři fotbalových zápasů. Takto například popsal akci slovenské reprezentace. "Slovenský buldozer drtí soupeře víc jak hospodářská krize. Štrba na Hološka, Hološko napřáhl nohu snad až na vlastní rameno a střílí… goool!"
"No v kolik hodin asi usne dneska pan Arsene Wenger, to nevíme, ale jistě můžeme říct, že se mu ráno nebude chtít pro noviny." Některé Bosákovy postřehy mají nadčasový charakter.
Bosák si často zjišťuje zajímavé informace i z obyčejného života fotbalových hvězd. "Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista..."
Bosák si utahoval i ze současného trenéra Sparty. "Zápas MS ve fotbale mezi Slovenskem a Novým Zélandem začíná. Na trávník zelený jako tvář trenéra Rady po kvalifikaci vyběhla obě družstva," uvedl zápas na MS 2010, kam se Radovi nepodařilo s reprezentací kvalifikovat.
Foto: archiv
Sport Sport
10. 4. 2017 15:16
Projděte si galerii hlášek populárního komentátora Jaromíra Bosáka, kterými baví fotbalové diváky.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy