Lehmann možná na MS zmešká kvůli zranění příští zápas

ČTK
9. 6. 2006 22:39
Německý brankář Jens Lehmann možná bude muset vynechat příští zápas pořadatelské země na fotbalovém mistrovství světa. Gólman Arsenalu si v prvním poločase dnešního úvodního duelu s Kostarikou, který Německo vyhrálo 4:2, poranil kotník a svůj start proti Polsku zpochybnil.

Lehmann si nechal kotník ošetřit už během zápasu a v poločase na něj dostal tejp, aby mohl utkání dochytat. Trenér brankářů Andreas Köpke sice tvrdí, že zranění není tak zlé, Lehmann však nebyl po utkání přesvědčen, že se zotaví včas. "Mám bolesti," řekl gólman, jemuž dal před šampionátem trenér Jürgen Klinsmann přednost před dlouholetou reprezentační jedničkou Oliverem Kahnem. Na otázku, zda bude příští týden proti Polsku chytat, Lehmann odpověděl: "Nevím, nedokážu to říct. Uvidíme."