Lehmann: Já a čtyřka Arsenalu? Almunia je směšný

roj
16. 4. 2008 12:30
Lehmann se prý výrokům kolegy zasmál
Jens Lehmann
Jens Lehmann | Foto: Reuters

Londýn - Osobní útoky německého brankáře v dresu Arsenalu Jense Lehmanna vůči jeho kolegovi Manuelu Almuniovi neberou konce. Tentokrát se ozval v britském deníku Guardian.

Almunia je prý podle něho směšný.

Zatím poslední a nejostřejší výměny slov byly Lehmannovy výroky v rozhovoru pro magazín Kicker.

Osmatřicetiletý veterán se cítil dotčen tím, že Arsen Wenger dává přednost Španělovi. Prohlásil, že pokud by stál v brance v semifinále Ligy mistrů proti Liverpoolu, jeho tým by postoupil.

"Sedět tady na lavičce za někým, kdo chytá poprvé jako jednička až ve třiceti letech, to není vtipné. Jsem pěkně naštvaný," zuřil.

Další z urážek si už Almunia líbit nenechal a vrátil svému konkurentovi urážky přes média.

Čtěte také:
Lehmann zuří: Arsenal by nevypadl, kdybych chytal já
Kvůli věku nemám v Arsenalu přátele, tvrdí Lehmann

"Jsem nekonfliktní člověk. Ke každému mám respekt a beru ho jako sobě rovného. Mít zde ale někoho, kdo mě nenávidí, je překvapivé. Vím, že mě nenávidí. Každý den se probudím a vím, že to bude stále o tom samém. Je to tak od chvíle, co přišel o místo v základní sestavě a bylo tomu tak dokonce již předtím," bránil se španělský brankář.

Musím hrát pro svoji mámu

"Přišel jsem ráno na trénink a někdo mi říkal, že o mně v novinách opět povídal ošklivé věci. Nepřekvapilo mě to. Může si říkat, co chce. Přijdu na trénink a pracuji s Lukaszem Fabianskim a Vitem Mannonem, určitě jsou to lepší brankáři," neváhal označit Lehmanna až za týmovou čtyřku.

Na to v deníku Guardian Lehmann reaguje po svém: "Není nikdo na celém světě, koho bych nenáviděl. Četl jsem Almuniovy komentáře a zasmál jsem se tak, jako nikdy před tím."

Lehmann, jemuž v létě na Emirates Stadium vyprší smlouva, dostal znovu šanci v brance v utkání proti Manchesteru, v němž mohli "Kanonýři" oživit poslední šance na zisk titulu.

Arsenal však prohrál a téměř jistě tak londýnský klub nezíská letos jedinou trofej.

"Právě v těchto chvílích musíme ukázat, že jsme chlapi, že máme charakter a osobnost. Je to těžké, ale já vím, že moje matka se dívá na mě v televizi, takže musím hrát pro ni, pro celou moji rodinu a lidi, co milují Arsenal. Musíme vyhrát zbývající zápasy pro naši čest a fanoušky," vzkázal německý reprezentant.

 

Právě se děje

Další zprávy