Kováč dal po roce gól. Gólman Čech byl vyloučen

27. 7. 2008 19:35
Spartak Moskva - Vladivostok 3:0
Radoslav Kováč
Radoslav Kováč | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Moskva - Radoslav Kováč pomohl Spartaku Moskva k nedělnímu vítězství nad Vladivostokem v poměru 3:0. Český reprezentant vstřelil první gól svého celku, když překonal hostujícího brankáře Marka Čecha.

Osmadvacetiletý fotbalista skóroval po více než ročním půstu, jinak jde o jeho osmou trefu v dresu moskevského klubu.

Vladivostok postavil v patnáctém kole mezi tři tyče Marka Čecha, ale bývalému gólmanovi Liberce se nedařilo. Kromě hlavičky Kováče nestačil ještě na ránu Prudnikova. V 87. minutě byl vyloučen a z následné penalty přidal třetí gól Brazilec Mozart.

V dresu domácích se na trávníku objevil i obránce Martin Jiránek a také on odehrál celých devadesát minut. Spartak zůstává na páté příčce, na vedoucí Kazaň ztrácí pět bodů.

Čtěte dále: Kováč srazil fanouška. Pokutu za něj zaplatí klub

Jiří Jarošík a Jan Koller musí na další zápas čekat do středy. Jejich Samara vyzve Saturn Moskva, jenž hraje Pohár Intertoto.