Foto: Anglie - Slovinsko a USA - Alžírsko

Foto: Anglie - Slovinsko a USA - Alžírsko
Stejný moment, ale o vteřinu později
Anglická radost v podání střelce gólu
Rooney a pod ním chumel Angličanů. Vedou 1:0
A rozhodující moment pro vývjo v celé skupině. Američan Landon Donovan dává gól v nastavení zápasu USA - Alžírsko. Slovinci tím přicházejí o postup a dál jdou Američané.
Foto: Reuters
Sport Sport
23. 6. 2010 16:03

Podívejte se na snímky ze zápasů (a tribun stadionů), jimiž končily boje ve skupině C mistrovství světa ve fotbale.

---

Problémy v Anglii? Terry se za kritiku Capella omluvil ZDE

---

Přehledně: Přichází anglická středa. A také německá ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 minutami

Na D5 u Žebráku havarovalo až 40 aut. Záchranáři aktivovali traumaplán pro případ více zraněných. D5 je v místě směrem na Prahu neprůjezdná

Zdroj: ČTK
před 34 minutami

Studená fronta přinesla do Česka intenzivní sněžení, objevily se i zimní bouřky

Českem přechází studená fronta, kterou dopoledne provázelo místy intenzivní sněžení a prudký vítr. Ojediněle se objevily i zimní bouřky, informovali dnes na facebooku pracovníci Českého hydrometeorologického ústavu. Už dříve varovali, že sněžení v kombinaci se silným větrem může hlavně v místech nad 500 metrů nad mořem vytvářet nebezpečné sněhové jazyky, na horách závěje, a to až do pátečního večera.

"V souladu s předpovědí přechází naše území podružná studená fronta v podobě výrazného pásu intenzivního sněžení, kdy se na této linii ojediněle vyskytují zimní bouřky," uvedli meteorologové a přidali několik fotografií z webových kamer. Další snímky zachycující dopolední sněhovou vánici lidé sdíleli na sociálních sítích.

Bouřky v zimě jsou spíše vzácné a obvykle méně plošné než ty letní, každou zimu jich bývá několik. "Nečekejte ale klasické letní blýskavice - zimní bouřky jsou o mnoho decentnější," upozornili meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy