Fotbalisté St. Germain remizovali se St. Etienne

ČTK
4. 2. 2006 22:07
Fotbalisté Paris St. Germain remizovali v dnešním utkání 25. kola francouzské ligy se St. Etienne 2:2. Pátý tým tabulky od počátku dotahoval náskok soupeře, v 31. minutě poprvé vyrovnal svým patnáctým gólem v sezoně nejlepší kanonýr soutěže Pedro Pauleta. Alespoň bod pak domácím, v jejichž obraně odehrál celý zápas český reprezentant David Rozehnal, zajistil gólem v 82. minutě Fabrice Pancrate.

Jiný reprezentační obránce René Bolf v dresu Auxerre nenastoupil a třetí mužstvo tabulky prohrálo 0:1 v Ajacciu. Neuspěli ani čtvrtí vicemistři z Lille, kteří nestačili na Nice. Na sedmé místo se posunulo Monako díky vítězství 3:1 v Rennes, k němž přispěl dvěma góly Ital Vieri. Český záložník Jaroslav Plašil odehrál celé utkání. Jedno z dnešních utkání Mety - Nancy bylo kvůli nepřízni počasí odloženo. Nový termín zatím nebyl stanoven. Výsledky - 25. kolo: Paris St. Germain - St. Etienne 2:2 (31. Pauleta, 82. Pancrate - 15. Piquionne, 33. Postiga), Ajaccio - Auxerre 1:0 (82. N'Diaye), Lens - Štrasburk 2:1 (76. Cousin z pen., 84. Khiter - 51. Gameiro), Nice - Lille 2:0 (19. Vahirua, 39. Roudet), Rennes - Monako 1:3 (25. Makengo - 55. a 67. Vieri, 90.+ 1 Veigneau), Sochaux - Le Mans 0:0, Toulouse - Nantes 1:0 (56. Arribage).