Fotbalisté Blšan v přípravě jen remizovali s Varnsdorfem

ČTK
8. 2. 2006 14:07
Remízou 1:1 skončilo dnešní přípravné utkání prvoligových fotbalistů Chmelu Blšan se Slovanem Vansdorf z ČFL. Zápas se uskutečnil na přírodní, ale zmrzlé trávě a domácí tým v něm nezužitkoval převahu, kterou měl především v prvním poločase.

Hráči prvoligového celku si sice vytvořili řadu šancí, ale při zakončení uspěl jen Trapp po necelé čtvrthodině hry. Hosté po přestávce vyrovnali po hrubé chybě brankáře Bučka, který špatně rozehrál, a Strouhal střílel do prázdné branky. Hosté navíc v poslední minutě nastřelili tyč. Poslední přípravný zápas před startem jarní části ligy sehrají Blšany na domácím trávníku v sobotu 10. února od 11:00 s Viktorií Plzeň. Výsledek: Chmel Blšany - Slovan Varnsdorf 1:1 (1:0) Branky: 12. Trapp - 57. Strouhal. Sestava Blšan: Buček (72. Obermajer) - Michal, Vorel (72. Loos), Šourek (72. Krejčí), Brunclík (72. Klasna) - Devátý (62. Broschinský), Trapp, Bílek - Polodna (72. Süsser), Pešír (72. Kacafírek), Zeher (72. Hottek).