Rakušané uzavřeli nominaci na Euro, vypadl mladíček Lazaro

ČTK ČTK
1. 6. 2016 8:20
Z rakouské nominace pro mistrovství Evropy ve Francii vypadl záložník Valentino Lazaro.
Rakouští fanoušci.
Rakouští fanoušci. | Foto: Lukáš Drštička

Klagenfurt - Z rakouské nominace pro mistrovství Evropy ve Francii vypadl záložník Valentino Lazaro. Dvacetiletý fotbalista mistrovského Salcburku byl ve 20 letech nejmladším členem širšího výběru švýcarského kouče Marcela Kollera.

Koller vyřadil Lazara z konečného třiadvacetičlenného týmu po úterním přípravném zápase v Klagenfurtu, kde Rakušané porazili Maltu 2:1. V nominaci je celkem patnáct legionářů z Německa v čele se záložníkem Davidem Alabou z Bayernu.

Euro začne 10. června, prvním soupeřem rakouského týmu budou o čtyři dny později Maďaři. Ve skupině F jsou také Portugalsko a Island.

Nominace Rakouska na mistrovství Evropy:

Brankáři: Robert Almer (Austria Vídeň), Heinz Lindner (Frankfurt/Něm.), Ramazan Özcan (Ingolstadt/Něm.).

Obránci: Aleksandar Dragovic (Dynamo Kyjev/Ukr.), Christian Fuchs (Leicester/Angl.), György Garics (Darmstadt/Něm.), Martin Hinteregger (Mönchengladbach/Něm.), Florian Klein (Stuttgart/Něm.), Sebastian Prödl (Watford/Angl.), Markus Suttner (Ingolstadt/Něm.), Kevin Wimmer (Tottenham/Angl.).

Záložníci: David Alaba (Bayern Mnichov/Něm.), Marko Arnautovic (Stoke/Angl.), Julian Baumgartlinger (Mohuč/Něm.), Martin Harnik (Stuttgart/Něm.), Marcel Sabitzer, Stefan Ilsanker (oba Lipsko/Něm.), Jakob Jantscher (Lucern/Švýc.), Zlatko Junuzovic (Brémy/Něm.), Alessandro Schöpf (Schalke/Něm.).

Útočníci: Lukas Hinterseer (Ingolstadt/Něm.), Rubin Okotie (Mnichov 1860/Něm.), Marc Janko (Basilej/Švýc.).

 

Právě se děje

před 59 minutami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy