Střílíte góly hlavou, nebo máte nervy z oceli? Zjistěte, komu z českého týmu se podobáte

Tomáš Kunc Sport Tomáš Kunc, Sport
19. 6. 2016 7:26
Na základě charakteristiky českých reprezentantů na Euru 2016 jsme sestavili grafiku, která Vám na základě zadaných odpovědí ukáže, kterému hráči národního týmu se typologicky nejvíce podobáte.

Kterou nohou při fotbale přihráváte?

Které fotbalové sousloví vás nejlépe charakterizuje?

Stojíte ve fotbalové bráně. Dosáhnete v pohodě na břevno, aniž byste skákal, nebo se vytahoval na špičky?

(Pokud nemáte bránu po ruce nebo v oku, jedná se o výšku 244 centimetrů, přičemž běžný panelákový byt má strop ve výšce 240 centimetrů)

Co je pro mě na hřišti typické?

Na fotbalovém hřišti se pohybujete spíš jako:

 

Právě se děje

před 39 minutami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Slovenský parlament odmítl návrh na zpřísnění pravidel interrupcí

Ženy na Slovensku nebudou muset na podstoupení interrupce čekat po poučení lékařem déle než dosud, rozhodl v úterý hlasováním parlament. Zpřísnění pravidel prosazovala konzervativní skupina poslanců vládního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLANO) premiéra Igora Matoviče. Projednávaná předloha i hlasování o ní rozdělily koalici, která má ve sněmovně pohodlnou většinu. Počet interrupcí na Slovensku dlouhodobě klesá.

Návrh počítal kromě jiného s tím, že interrupci bude možné vykonat až po čtyřech dnech od chvíle, co lékař odešle hlášení o poučení ženy o zákroku či například o možnosti absolvovat utajený porod národnímu centru zdravotnických informací. To by znamenalo zdvojnásobení lhůty, která se ale neuplatňuje v případě ohrožení zdraví nebo života ženy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy