Střílíte góly hlavou, nebo máte nervy z oceli? Zjistěte, komu z českého týmu se podobáte

Tomáš Kunc Sport Tomáš Kunc, Sport
19. 6. 2016 7:26
Na základě charakteristiky českých reprezentantů na Euru 2016 jsme sestavili grafiku, která Vám na základě zadaných odpovědí ukáže, kterému hráči národního týmu se typologicky nejvíce podobáte.

Kterou nohou při fotbale přihráváte?

Které fotbalové sousloví vás nejlépe charakterizuje?

Stojíte ve fotbalové bráně. Dosáhnete v pohodě na břevno, aniž byste skákal, nebo se vytahoval na špičky?

(Pokud nemáte bránu po ruce nebo v oku, jedná se o výšku 244 centimetrů, přičemž běžný panelákový byt má strop ve výšce 240 centimetrů)

Co je pro mě na hřišti typické?

Na fotbalovém hřišti se pohybujete spíš jako:

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prostějovská nemocnice dostala od sportovců 300 tisíc korun

Celkem 300 tisíc korun mezi sebou v Prostějově vybrali bývalí i současní sportovci a manažeři s cílem podpořit boj proti koronaviru. Na daru pro místní nemocnici se podíleli například bývalý tenisový reprezentant Jiří Novák, jeho současný daviscupový kolega Jiří Veselý nebo basketbalista Lukáš Palyza. Společně s nimi věnoval peníze také sportovní manažer Miroslav Černošek.

"Mně ten nápad přišel od prvního okamžiku velice dobrý. V současné situaci, kdy se lidi musí semknout, jsem byl od první chvíle připraven jakkoli přispět," řekl České televizi Veselý, který věnoval 50 tisíc korun stejně jako někdejší pátý hráč světa Novák a daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil.

Symbolický šek od nich dnes převzal primátor František Jura. "Sportovci, které město dlouhodobě podporuje, se nyní rozhodli naopak pomoci městu," řekl Černošek na webu prostějovské radnice.

Předsedkyně představenstva nemocnice Marie Marsová uvedla, že peníze budou rozděleny mezi zdravotníky, kteří jsou v době pandemie nejvytíženější. "Lékaři, sestry a další personál jsou v pomyslné první linii. Dáváme jim tak signál, že víme, co pro nás dělají, a velmi si jejich nasazení vážíme," dodal primátor Jura.

Další zprávy