Hrdinové ze země draka se nezalekli belgických ďáblů. Historická mise Walesu pokračuje

Fotbalový Wales slaví historický okamžik. Země, která na Euru debutovala, už dospěla do semifinále.
Rozhodla o tom výhra "Draků" nad Belgií v poměru 3:1.
Fanoušci favorizovaných belgických "Rudých ďáblů" ještě dlouho po zápase nechtěli věřit tomu, co viděli na hřišti v Lille.
Základní sestava Belgie měla v průměru 24 let a 242 dní, což byla nejmladší úvodní jedenáctka na ME za posledních 48 let.
Belgičané se prosadili už ve 13. minutě. Hazard přistrčil míč Nainggolanovi...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
1. 7. 2016 23:49
Prohlédněte si fotografie z druhého čtvrtfinále fotbalového Eura které rozhodlo o postupu Walesu na úkor favorizované Belgie.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy