Hrdinové ze země draka se nezalekli belgických ďáblů. Historická mise Walesu pokračuje

Fotbalový Wales slaví historický okamžik. Země, která na Euru debutovala, už dospěla do semifinále.
Rozhodla o tom výhra "Draků" nad Belgií v poměru 3:1.
Fanoušci favorizovaných belgických "Rudých ďáblů" ještě dlouho po zápase nechtěli věřit tomu, co viděli na hřišti v Lille.
Základní sestava Belgie měla v průměru 24 let a 242 dní, což byla nejmladší úvodní jedenáctka na ME za posledních 48 let.
Belgičané se prosadili už ve 13. minutě. Hazard přistrčil míč Nainggolanovi...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
1. 7. 2016 23:49
Prohlédněte si fotografie z druhého čtvrtfinále fotbalového Eura které rozhodlo o postupu Walesu na úkor favorizované Belgie.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy