Baroš nedohrál zápas kvůli zranění

ČTK
14. 3. 2006 22:48
Manchester - Útočník Milan Baroš nedohrál kvůli zranění dnešní opakované utkání osmifinále Anglického poháru, v němž Aston Villa prohrála na hřišti Manchesteru City. Český fotbalový reprezentant odstoupil ze zápasu už ve 40. minutě, kdy ho musel vystřídat Craig Gardner.

Hosté bez Baroše, jenž se v předchozím vzájemném duelu podílel brankou na remíze 1:1, podlehli 1:2 a ze soutěže byli vyřazeni.

Český kanonýr utrpěl po tvrdém zákroku Micaha Richardse zranění pravého kolena . "Zatím nic bližšího nevím. Zítra jdu na vyšetření," uvedl pro ČTK Baroš.

Už před zápasem vypadl z týmu Aston Villy český záložník Patrik Berger, jenž se chystal nastoupit poprvé od říjnového zranění kolena. Při rozcvičení si však podle klubového serveru poranil achilovku.

Manchester City poslal do vedení v 17. minutě Řek Samaras, krátce po přestávce pojistil postup anglický reprezentant Vassell. Pět minut před koncem už jen snížil Davis.