Baroš jel svým ferrari 271 km/hod, půjde před soud

maj
2. 11. 2007 16:24
Policie mu vůz v hodnotě pět milionů zabavila

Lyon/Praha - Český fotbalista Milan Baroš má problém. Na dálnici mezi Ženevou a Lyonem řídil své ferrari rychlostí 271 kilometrů za hodinu.

Útočníka Lyonu podle švýcarského deníku Blick zachytil ve čtvrtek odpoledne radar a hned poté byl zastaven policií. Ta šestadvacetiletému hráči zabavila vůz v hodnotě pěti milionů korun a Baroš se nazpět vracel bez auta i řidičského průkazu.

Milan Baroš se potom podle Blicku omlouval se slovy, že jen chtěl ukázat svému příteli hluk motoru. Jenže na francouzských dálnicích je povolena rychlost stejná jako v Česku, tedy 130 km/hod.

Ženevský deník cituje Claudeho Lorona, šéfa policie v Ainu: "Je to rychlostní rekord v naší oblasti."

Rodák z Vigantic bude muset tento incident vysvětlovat před soudem. Podle švýcarského listu Tribune de Geneve hrozí fotbalistovi zákaz řízení vozidel až na tři roky.

Je to už druhý Barošův problém během jeho desetiměsíčního působení ve Francii. Na konci loňské sezony byl obviněn z rasistického gesta vůči protihráči Mbiovi, za které byl potrestán stopem na tři utkání.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy