AS Řím konečně vyhrálo. Totti zůstal na střídačce

20. 9. 2008 22:25
AS Řím - Reggina 3:0
Francesco Totti tentokrát svému týmu nechyběl.
Francesco Totti tentokrát svému týmu nechyběl. | Foto: Reuters

Řím - První vítězství v sezoně vybojovali ve třetím kole italské ligy konečně fotbalisté AS Řím. V sobotu večer na svém stadionu porazili Regginu.

Římané nastoupili stále ještě bez svého kapitána Francesca Tottiho, který stejně jako při úterní blamáži s rumunskou Kluží v Lize mistrů usedl pouze na lavičku náhradníků.

Obhájcům druhého místa z loňské sezony to ale tentokrát nevadilo, i když celý první poločas se proti houževnatému soupeři trápili.

Těsně před odchodem do kabin ovšem poslal AS do vedení veterán Panucci, a když hned na začátku druhé půle zvýšil na rozdíl dvou branek Aquilani, bylo o osudu duelu prakticky rozhodnuto.

V závěru zápasu se prosadil ještě Perrotta a stanovil konečné skóre 3:0. To už byl na trávníku i Totti, jenž si zahrál poslední čtvrthodinku.

Ve druhém sobotním utkání si Catania díky trefě Paolucciho poradila s Atalantou Bergamo, která poprvé v sezoně ztratila body.

Catania - Atalanta 1:0