Filip Pavlík (hokejista)

Hradec Králové zahájil čtvrtfinále Ligy mistrů proti Kovářovu Zugu remízou
Hokej

Švýcarský tým českého útočníka Jana Kováře brzy vedl, ale ve třetí třetině Tomáš Vincour srovnal na konečných 1:1. Odveta je na programu za týden.
Olomouc se proti Plzni ujala vedení, Kometa pokračuje v play off v dokonalé jízdě
Extraliga

Olomouc porazila ve třetím zápase play off Plzeň 3:2 v prodloužení a vede v sérii 2:1. Kometa porazila Hradec i potřetí, výhru 2:1 zařídil Mueller.
Hradec v Praze napodruhé uspěl a otočil bitvu se Spartou. Rozhodl Radovan Pavlík
Extraliga

Hokejisté Hradce Králové porazili v předehrávce 27. kola extraligy pražskou Spartu na jejím ledě 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo.
Těžký direkt. Čechům se v přípravě přestalo dařit, od rychlých Finů inkasovali pět gólů
MS v hokeji

Čeští hokejisté nezvládli ani druhé utkání na Švédských hrách a Finům podlehli 2:5. Střelecky se prosadili Adam Musil a Robert Kousal.
Hradec se nadechuje k obratu snů. Odvrátí konec i na pátý pokus? Ve Slezsku chystají peklo
Extraliga

Oceláři měli Hradec dvakrát na lopatě, ale Mountfield se pokaždé zmátořil. Třetí pokus na postup do finále má Třinec v bouřlivém domácím kotli.
Šest zářezů a zeď jménem Rybár. Jsme na vlně, ale musíme zůstat skromní, říká hradecký Bednář
Extraliga

Po třech prohrách na úvod mnozí Mountfield zatracovali, ale teď se naplno ukazuje jeho síla. Třikrát v řadě dokonce zdolal soupeře s nulou vzadu.
Hradec Králové ulovil Koukala, mistra světa a bývalého kapitána rivalů z Pardubic
Extraliga

Čtyřiatřicetiletý Koukal se vrací do extraligy po pěti letech.
Sparta veze tři body z Vítkovic, Liberec přetlačil v prodloužení Plzeň
Hokej

Pardubice po dvou jasných porážkách znovu zabraly. Na svém ledě Dynamo vyválčilo tři body proti Chomutovu, který naopak prohrál podruhé v řadě.
Chybělo nám, se pořádně seřvat, hodnotil třinecké probuzení Polanský
Hokej

Třinečtí Oceláři ukončili čtyři zápasy trvající šňůru porážek a v dnešní repríze loňského finále porazili mistrovský Litvínov 4:2. Sedmistý zápas v…