Bohumil Jank

Povedla se příprava i dresy, ale kdo nahradí Kováře? Můžeme být lepší, zní z Plzně
Extraliga

Plzeň se na hokejovou extraligu naladila osmi výhrami a rychlým postupem v Lize mistrů. Nahradit Jana Kováře se pokusí všichni ostatní hráči.
Chomutov se topí, na dluhy nestačí ani bankovní záruka. Jsou to gauneři, říká Valach
Extraliga

Měli jste to řešit dříve, vzkázalo vedení extraligy hráčům Pirátů. Knot se brání a popisuje byrokratický proces podání žádosti o zaplacení dluhu.
Hrůzná druhá třetina stála Třinec ve Finsku zápas. Lepší pozici do odvety má Jyväskylä
Hokej

Oceláři poprvé v play-off Ligy mistrů nevyhráli, ve Finsku podlehli v prvním semifinále Jyväskyle 2:4. Všechny branky obdrželi ve druhé části.
Třinec oloupil Kometu v samém závěru. Beru to na sebe, smutnil Nečas, který spálil dvě šance
Extraliga

Zástupci obou mužstev se shodli, že uspěl šťastnější tým a výsledek byl pro Kometu až příliš krutý. Dvěma brankami rozhodl Martin Růžička.
Marcinko znovu přispěl dvěma góly, ale hattricku se nedočkal. Asi jsem se lekl obránce, smál se