Na samotce u lesa. Zklamaní biatlonisté trénují, pořadatelé chystají ploty

Italská hvězda Dorothea Wiererová během úterního tréninku ve Vysočina aréně.
Diváci se od čtvrtka do neděle do Vysočina Areny nedostanou, na biatlonové dění nebude odnikud vidět.
Dělník montuje oplocení, které jsou organizátoři nuceni přemístit a vytvořit systém, který ke trati ani k aréně nepustí žádné fanoušky.
Pořadatelé prosí fanoušky, aby se skutečně nepokoušeli k areálu dostat.
Michal Šlesingr se měl definitivně rozloučit s českými fanoušky, po sezoně ukončí kariéru. Nakonec ho ale čeká tiché loučení.
Foto: Luboš Vácha
Sport Sport, Luboš Vácha
Aktualizováno 3. 3. 2020 18:50
V Novém Městě na Moravě probíhají poslední přípravy před startem biatlonového Světového poháru, který se letos kvůli riziku rozšíření epidemie koronaviru uskuteční bez diváků. Podívejte se, jak to ve Vysočina aréně vypadalo během úterý.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy