Tenis

"Ostatní děti se mi vysmívaly doslova každý den," svěřila se belgická tenistka Alison Van Uytvancková.
Kvitová přejela přemožitelku Plíškové, po pěti měsících si zahraje o finále
Tenis

Česká tenistka nastřílela slovenské soupeřce Viktórii Kužmové 15 es, po prvním servisu vyhrála 26 z 32 bodů.
První tenisová bitva milostného páru. Belgičanka na kurtu porazila životní partnerku
Tenis

Pro belgickou tenistku Alison Van Uytvanckovou nebyl zápas prvního kola na turnaji v Karlsruhe jen tak ledajaký.
Wimbledon boří předsudky. Debl hraje první lesbický pár. Pánové, přidejte se, vyzývá
Tenis

Belgické tenistky Alison Van Uytvancková a Greet Minnenová tvoří už tři roky mimo kurty pár, nyní spolu hrají deblovou soutěž na Wimbledonu.
Smitková nadělila soupeřce kanára, přesto v Luganu končí
Tenis

Tereza Smitková podlehla v prvním kole turnaje ve švýcarském Luganu Alison van Uytvanckové 2:6,6:0,4:6.
Po skvělém začátku přišel obrat Belgičanky. Vondroušová finále v Budapešti ztratila
Tenis

Markéta Vondroušová druhý titul v kariéře nezískala. Ve finále halového turnaje v Budapešti podlehla nasazené jedničce Alison van Uytvanckové.
Van Uytvancková slaví v Budapešti druhý titul, ve finále přehrála Cibulkovou
Tenis

Belgická tenistka Alison Van Uytvancková porazila ve finále turnaje v Budapešti nasazenou jedničku Dominiku Cibulkovou ve třech setech.
Van Uytvancková získala v Québecu první titul, ve čtyřhře se radovala Hlaváčková
Tenis

Belgičanka Alison van Uytvancková slaví zisk prvního titulu na okruhu WTA. Její finálová soupeřka uspěla aspoň ve čtyřhře s Andreou Hlaváčkovou.
Berdychovi Stockholm svědčí, je v semifinále. Rosol a Strýcová skončili
Ostatní sporty

Nasazená jednička Tomáš Berdych si v pátečním čtvrtfinále tenisové turnaje ve Stockholmu poradil s Bulharem Grigorem Dimitrovem 7:5 a 6:4 a může se…