Sport

Češi ovládli Utkání hvězd. Pastrňák byl nejlepším hráčem, Hertl překonal i Gretzkyho
NHL

Vítěznou branku duelu vstřelil v čase 17:24 další český forvard Tomáš Hertl, který si celkem připsal v exhibici pět gólů a vytvořil nový rekord.
Skvělá Kvitová. Češka otočila duel se Sakkariovou a je ve čtvrtfinále Australian Open
Tenis

Loňská finalistka úvodního grandslamu sezony porazila Marií Sakkariovou z Řecka 6:7, 6:3 a 6:2.
O Součka je zájem v Anglii. Trpišovský: Přidaly se další kluby, přestup mu přejeme
Česká liga

Podle trenéra fotbalistů Slavie Jindřicha Trpišovského by případný odchod záložníka Tomáše Součka znamenal pro obhájce titulu obrovské oslabení.
Nejnovější sportovní události
před 15 hodinami

Čeští skokani jsou v polovině závodu SP v Zakopaném sedmí

Čeští skokani na lyžích potvrdili v prvním kole závodu družstev v Zakopaném nadějné výkony z páteční kvalifikace jednotlivců a před finále figurují na průběžném sedmém místě. V úvodní týmové soutěži sezony Světového poháru ve Wisle se na konci listopadu do finálové osmičky nevešli.

Viktor Polášek skočil v úvodní sérii 116 metrů, Filip Sakala přidal 123 a Vojtěch Štursa 121,5. Roman Koudelka pak v posledním kole doletěl na 129 metrů a posunul český tým na sedmé místo před Švýcary.

Z první příčky jdou do finále Němci, před olympijskými šampiony z Norska mají náskok 20,2 bodu. Rakušané, kteří vyhráli závod ve Wisle, jsou těsně čtvrtí za Slovinci.