12. kolo

Neapol zvrátila na těžkém terénu v Janově zápas, který byl kvůli dešti přerušen
Zahraniční ligy

Fotbalisté Neapole otočili ligové utkání na hřišti Janova a po výhře 2:1 se posunuli na druhé místo. Zápas byl na několik minut přerušen.
Godín rozhodl o výhře nad Bilbaem v nastavení, Atlético se posunulo na druhé místo

Atlético Madrid otočilo ve španělské lize zápas proti Bilbau, které čeká na ligovou výhru už 11 utkání a vyrovnalo nejdelší sérii v klubové historii.
Mönchengladbach se na Dortmund nedotáhl. Ve Freiburgu inkasoval už v první minutě

Mönchengladbachu hrubě nevyšel vstup do utkání 9. kola německé ligy proti Freiburgu. Už v první minutě dostal gól z penalty a nakonec prohrál 1:3.
Valencie zůstala po zápase s Espaňolem neporažena a na dohled od vedoucí Barcelony

Fotbalisté Valencie zvítězili 2:0 na hřišti Espaňolu a zaznamenali již osmou výhru v řadě. Valencia se drží čtyři body za vedoucí Barcelonou.
Brémy se dvěma Čechy poprvé v sezoně vyhrály, Schalke splnilo proti Hamburku roli favorita

Brémy rozdrtily Hannover 4:0 a připsaly si první výhru v sezoně. V sestavě Werderu nechyběli Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie.
Trenér Moyes neprožil ve West Hamu vydařenou premiéru. Jeho mužstvo prohrálo ve Watfordu

Trenér David Moyes vedl "Kladiváře" poprvé ve svém 500. utkání anglické ligy. Jeho West Ham ale na hřišti Watfordu prohrál 0:2.
Barcelona v poklidu porazila Leganés, derby mezi Realem a Atléticem gól nenabídlo

Fotbalisté Barcelony zvítězili na hřišti Leganés 3:0 a v lize zapsali už čtvrtou výhru v řadě. Madridské derby přineslo bezbrankovou remízu.
Bayern porazil Augsburg a zvýšil náskok na čele tabulky, Lipsko ztratilo v Leverkusenu

Bayern porazil Augsburg 3:0, druhé Lipsko remizovalo s Leverkusenem 2:2. Hoffenheim bez Pavla Kadeřábka remizoval s Frankfurtem 1:1.
Severní Londýn je červený. Arsenal porazil v derby Tottenham, Čech udržel čisté konto

Fotbalisté Arsenalu porazili v prestižním derby o sever Londýna Tottenham 2:0 a v tabulce Premier League se rivalovi přiblížili na jediný bod.
Kudy ven? Nevíme, co dělat, jsme frustrovaní, přiznal Hanzl. Po zápase se stydí zamávat fanouškům
Extraliga

"V každém zápase doháníme po první třetině manko, nedáváme tutovky," říká Martin Hanzl. Litvínov se po odchodu jeho bratra Robina pořádně trápí.
Útrapy Litvínova neberou konce, prohrál podeváté v řadě. Nesmíme mít hlavy dole, velí Matoušek
Extraliga

"Sezona se nehodnotí po 12. kole, nesmíme dát hlavy dolů, ale bojovat," burcoval Tomáš Matoušek. Jenže v litvínovském týmů zatím zůstává jen u slov.