Mönchengladbach se na Dortmund nedotáhl. Ve Freiburgu inkasoval už v první minutě

26. 10. 2018 23:12
Fotbalistům Mönchengladbachu hrubě nevyšel vstup do utkání devátého kola německé ligy proti Freiburgu. Borussia inkasovala už v první minutě z penalty a nakonec prohrála 1:3.
Radost fotbalistů Freiburgu
Radost fotbalistů Freiburgu | Foto: Reuters

Berlín - Fotbalisté Borussie Mönchengladbach prohráli v předehrávce 9. kola bundesligy na hřišti Freiburgu 1:3 a nevyužili šanci bodově se dotáhnout na vedoucí Borussii Dortmund. Druhý tým tabulky měl katastrofální vstup do zápasu a už v první minutě inkasoval z penalty.

Pouhých dvanáct sekund po zahájení totiž brankář Yann Sommer fauloval prchajícího Lucu Waldschmidta a ještě před uplynutím prvních 60 sekund hry poslal domácí do vedení Nils Petersen.

Hosté sice do přestávky vyrovnali rovněž z penalty za faul zásluhou Thorgana Hazarda, ale po změně stran Waldschmidt vrátil domácím vedení a v nastaveném čase uzavřel skóre Lucas Höler.

Borussia zůstala s tříbodovou ztrátou druhá za Dortmundem, Freiburg naplno bodoval po třech zápasech bez vítězství a je osmý.

Německá fotbalová liga - 9. kolo:

Freiburg - Mönchengladbach 3:1 (1. Petersen z pen., 57. Waldschmidt, 90.+4 Höler - 20. T. Hazard z pen.).