Zdeněk Okál (hokejista)

Zlín porazil Pardubice i díky gólům Köhlera, Godla nulou uťal bodovou sérii Liberce
Extraliga

Zlín zdolal ve 33. kole extraligy doma poslední Pardubice. Kladno porazilo Liberec a ukončilo sérii 16 zápasů, v nichž Bílí Tygři bodovali.
Chtěli to zabalit, pak Kometu přehrávali. Měl jsem výhru na lopatě, mrzelo Kubiše
Extraliga

Po sedmi minutách prohrávali Berani v Brně už 0:2. "Byli jsme v autobuse," přiznal Pavel Kubiš. Právě on však nakonec mohl Zlínu vystřelit výhru.
Tvrdé k. o. se obešlo bez otřesu mozku. Sparťan Černoch si nezahraje dva zápasy
Extraliga

Zlínský bek Daniel Gazda schytal od sparťana Jiřího Černocha tvrdou ránu na hlavu a dlouho se nezvedal. Vyšetření však otřes mozku nepotvrdilo.
Hradec otočil zápas ve Vítkovicích, Plzeň přestřílela Kometu. Zlín v Praze oloupil Spartu
Extraliga

Mountfield rozhodl v Ostravě skvělou třetí třetinou, Třinec zdolal zdecimované Piráty. Jihlava zůstane po porážce od Liberce poslední.