Zázračné sestry i nástupci Berdycha. Češi vyhlížejí nálož tenisových talentů

Sport Sport
16. 3. 2020 15:21
Český tenis může hledět do budoucnosti s velkou nadějí. Do mužské kategorie postupně dorůstá početný zástup nadějných hráčů, kteří mají zacelit díru po Tomáši Berdychovi. V té ženské se znovu daří vychovávat tenistky s potenciálem na absolutní světovou špičku. Projděte si přehled největších českých talentů.
Jiří Lehečka a Jaroslav Navrátil
Jiří Lehečka a Jaroslav Navrátil | Foto: Dalibor Sosna

Češi na vzestupu

Velká krize českého mužského tenisu vyvrcholila na letošním Australian Open, na kterém se poprvé po dlouhých 38 letech nepředstavil žádný český hráč. Po odchodech Radka Štěpánka a Tomáše Berdycha, žebříčkových pádech Lukáše Rosola a Jiřího Veselého a nenaplnění potenciálu například u Adama Pavláska, ovšem mohou Češi hledět do budoucnosti s nadějí na obrat.

Minimálně pětice mladých tenistů mladších dvaceti let totiž v tuto chvíli naplňuje veškeré předpoklady zaujmout v příštích letech pozice v širší světové špičce.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Největší tuzemský poskytovatel venkovní reklamy BigBoard spustil nový portál BigZoom. Nabízí ubytování a zážitky v Česku

Nový web vznikl transformací portálu Hyperslevy, který BigBoard ovládl loni. ČTK to řekli zástupci společnosti.

"BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradil k 1. červnu. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je budou moci řádně vyčerpat," řekla ČTK mluvčí BigBoardu Pavlína Stránská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy