Tenistka Ósakaová se poprvé stala matkou, porodila holčičku

ČTK ČTK
12. 7. 2023 8:02
Čtyřnásobná grandslamová šampionka Naomi Ósakaová se poprvé stala matkou. Pětadvacetiletá japonská tenistka přivedla podle magazínu People v Los Angeles na svět dceru. Informaci o svém těhotenství bývalá světová jednička zveřejnila v lednu, kdy také oznámila, že na rok přeruší kariéru.
Naomi Ósakaová.
Naomi Ósakaová. | Foto: Reuters

Jméno holčičky zatím není známé. Ósakaová se ale už dříve nechala slyšet, že s partnerem chtějí vybrat něco neobvyklého. V červnu prozradila, že otcem dítěte je rapper Cordae, s nímž tvoří pár už od roku 2019.

Po mateřské pauze Ósakaová v lednu plánovala, že se v příští sezoně na kurty opět vrátí. Naposledy hrála v září 2022, kdy na domácím turnaji v Tokiu kvůli zdravotním problémům vzdala zápas druhého kola.

Vítězka melbournského grandslamu z let 2019 a 2021 a US Open 2018 a 2020 se z tenisového dění v minulosti stáhla už v roce 2021 kvůli psychickým potížím. Tehdy odstoupila z French Open po pozdvižení, které vyvolala svým rozhodnutím nemluvit s novináři. Vrátila se až na olympijských hrách v Tokiu, na kterých neuspěla, a později si opět vybrala dvouměsíční pauzu.

 

Právě se děje

Další zprávy