Divočina ve Valencii. Španěl žaloval a českého fanouška odvedla policie

Divočina ve Valencii. Španěl žaloval a českého fanouška odvedla policie
Jaroslav Navrátil, Jiří Lehečka, Tomáš Macháč, Jakub Menšík a Adam Pavlásek před startem úvodního duelu základní skupiny finále Davisova poháru ve Valencii. Češi dokázali na úvod porazit domácí tým Španělska.
Pro rozvášněného příznivce si do ochozů přišla španělská policie. Zatím není známo, čeho konkrétně se fanoušek dopustil a co vlastně Fokina reklamoval.
Policisté odvádějí českého fanouška za potlesku domácích příznivců. Situace vznikla poté, co si vzal Fokina neúspěšně jestřábí oko, hned vzápětí ho kamery zachytily, jak gestem uklidňuje tábor českých fanoušků a běží něco nahlásit umpirové rozhodčí.
Podporovatelé českého týmu dorazili do Španělska v hojném počtu a vytvořili pro Tomáše Macháče i Jiřího Lehečku vynikající atmosféru.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
13. 9. 2023 19:50
Čeští tenisté vyhráli na úvod finálového turnaje Davisova poháru nad domácím Španělskem. Fanoušci týmu nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila vytvořili ve Valencii vynikající atmosféru, jednoho z fanoušků ale po upozornění španělské jedničky Alejandra Davidoviche Fokiny odvedla policie. Podívejte se na fotografie.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy