Sportovní svatba roku! Karolína Plíšková si v Monaku vzala Michala Hrdličku

Sport Sport
19. 7. 2018 17:00
Odpočinek po Wimbledonu? Ani náhodou. Tenistka Karolína Plíšková měla lepší program - ve čtvrtek si vzala svého přítele a manažera Michala Hrdličku.

Praha - Když Karolína Plíšková po konci v osmifinále letošního Wimbledonu prohlásila, že si možná dá i nějakou svíčkovou, zřejmě dobře věděla, o čem mluví. Včera si vzala svého přítele a manažera Michala Hrdličku, devátá hráčka světového žebříčku o tom informovala na sociální síti twitter.

Na videu, které koluje po Twitteru, je vidět, jak oba novomanželé vycházejí z radnice v Monaku. Sňatek uzavřeli po téměř tříletém vztahu. Podle původní domluvy přijala příjmení svého manžela, nicméně kvůli marketingovým důvodům bude současně dál používat své rodné příjmení. 

Hrdlička požádal aktuálně devátou hráčku světového žebříčku o ruku loni ve Wimbledonu. Obřadu se podle webu účastnila i moderátorova dcera Linda z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou. Za svědka šel ženichovi moderátor Petr Suchoň a Plíškové údajně její sestra Kristýna.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Jaškin je v KHL dál při chuti, Vladivostoku vstřelil dva góly

Dmitrij Jaškin dal v Kontinentální hokejové lize dva góly, kterými pojistil výhru moskevského Dynama 4:1 ve Vladivostoku. Český útočník bodoval ve třetím zápase za sebou, v pondělním utkání v Chabarovsku se blýskl čtyřmi asistencemi.

Brankář Marek Langhamer až dvě a půl minuty před koncem přišel o čisté konto, Chabarovsku nicméně pomohl k domácí výhře 2:1 nad Soči. Jeho spoluhráči Hynek a Tomáš Zohornové si připsali asistenci u vítězného gólu.

Další zprávy