Sportovní svatba roku! Karolína Plíšková si v Monaku vzala Michala Hrdličku

Sport Sport
19. 7. 2018 17:00
Odpočinek po Wimbledonu? Ani náhodou. Tenistka Karolína Plíšková měla lepší program - ve čtvrtek si vzala svého přítele a manažera Michala Hrdličku.

Praha - Když Karolína Plíšková po konci v osmifinále letošního Wimbledonu prohlásila, že si možná dá i nějakou svíčkovou, zřejmě dobře věděla, o čem mluví. Včera si vzala svého přítele a manažera Michala Hrdličku, devátá hráčka světového žebříčku o tom informovala na sociální síti twitter.

Na videu, které koluje po Twitteru, je vidět, jak oba novomanželé vycházejí z radnice v Monaku. Sňatek uzavřeli po téměř tříletém vztahu. Podle původní domluvy přijala příjmení svého manžela, nicméně kvůli marketingovým důvodům bude současně dál používat své rodné příjmení. 

Hrdlička požádal aktuálně devátou hráčku světového žebříčku o ruku loni ve Wimbledonu. Obřadu se podle webu účastnila i moderátorova dcera Linda z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou. Za svědka šel ženichovi moderátor Petr Suchoň a Plíškové údajně její sestra Kristýna.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Jednání ČR a Polska o dolu Turów budou pokračovat ve středu. Sejdou se experti i ministři, řekl Brabec. Doufá, že setkání přinese významný posun

Zdroj: ČTK
před 10 hodinami

Babiš chce stanovit vrchní hranici emisních povolenek, oznámil po schůzce se Zemanem

Premiér Andrej Babiš (ANO) se vyslovil pro stanovení horní hranice ceny emisních povolenek. Po pondělní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem na lánském zámku ministerský předseda novinářům řekl, že se bude snažit o to, aby o záležitosti jednala Evropská unie. Měla by podle Babiše využít příslušný článek směrnice o povolenkách.

Studie Evropské komise z loňského roku podle premiéra uváděla, že cena povolenek v roce 2025 by měla být 26 eur a v roce 2030 pak 30 eur a o pět let později 50 eur. "Skutečnost je taková, že dnes se emisní povolenky obchodují za 60 eur. Jsou předmětem spekulativního kapitálu," řekl Babiš. Jejich cena má podle něho přímý dopad na energetické a průmyslové firmy a na cenu elektřiny.

Babiš bude chtít, aby evropští lídři na neformálním summitu 5. a 6. října aktivovali článek povolenkové směrnice, který podle premiéra předpokládá, že cenový výkyv je nutné řešit. Soudí, že členské státy by měly stanovit cenový koridor. "To znamená, že by mělo být určené zastropování emisních povolenek," uvedl premiér.

Míní, že na summitu by se mělo diskutovat také o společném nákupu zemního plynu v souvislosti s naplněností zásobníků a jeho rostoucí cenou

Zdroj: ČTK
Další zprávy