Hvězdy NHL prohnaly Kvitovou, Plíškovou a další slavné tenistky na hokejbalovém hřišti

Sport Sport
5. 8. 2018 7:40
Tomáš Plekanec, jeho spoluhráč z Montrealu Stefan Matteau a další hvězdy NHL prohnaly v sobotu přední světové tenistky na hokejbalovém hřišti. Exhibiční zápas byl předehrou před turnajem WTA Rogers Cup. V domovině Canadiens se kvůli vedru hrálo nakonec v hale a jak ukazují twitterové posty, hokejisté i Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Barbora Strýcová či Lucie Šafářová si vítané změny užili.
Tým WTA reprezentovaly samé tenisové hvězdy, většinou to byly Češky.
Tým WTA reprezentovaly samé tenisové hvězdy, většinou to byly Češky. | Foto: Twitter Coupe Rogers

Hokejisté i tenistky si hokejbal užívali:

Tomáš Plekanec v akci:

"Selfíčko" tenistek s hráči NHL:

 

Právě se děje

před 41 minutami

Rusko otestovalo start hyperzvukové střely Cirkon poprvé z vojenského plavidla

Rusko úspěšně vyzkoušelo nejnovější hyperzvukovou střelu Cirkon (Zirkon), která byla poprvé odpálena z vojenského plavidla. Oznámila to dnes agentura TASS s odvoláním na nejmenované vojenské zdroje. Test se odehrál už v minulém měsíci.

Raketa Cirkon dosahuje podle starších výroků prezidenta Vladimira Putina devítinásobku rychlosti zvuku a při doletu až 1000 kilometrů může zasahovat námořní i pozemní cíle.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Lídrem STAN pro podzimní krajské volby bude v Plzeňském kraji regionální předseda hnutí a současný hejtmanův náměstek pro dopravu Pavel Čížek

O tom, že Čížek povede kandidátku, hovořilo hnutí už loni, ve čtvrtek pozici stvrdil jeho regionální sněm. Řekl to pro ČTK krajský manažer Václav Cinádr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy