Nevěřila Kvitová, zíral i Tyson. Je únavné čelit mladým holkám, řekla po senzaci

av av
2. 4. 2023 10:32
"Myslím, že tohle nikdo nečekal," prohlásila Petra Kvitová po triumfu na turnaji v Miami. Česká tenistka se ve třiatřiceti letech dostala do výtečné formy a na Floridě ve finále porazila vládkyni aktuální sezony Jelenu Rybakinovou. Stala se druhou nejstarší vítězkou slavného podniku po Sereně Williamsové.
Petra Kvitová, finále Miami 2023
Petra Kvitová, finále Miami 2023 | Foto: Reuters

Petře Kvitové se v Miami podařil úspěch, jaký podle mnohých už nikdy neměl přijít. Třiatřicetiletá česká tenistka si poradila se světovou špičkou a vyhrála svůj jubilejní 30. titul. Z Miami si odvezla devátý titul z "tisícovek" a prémii 1,26 milionu dolarů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy