"Nejsem tu od toho, abych se vám zalíbila." Cibulková provokuje postavou v mateřství

Sport Sport
3. 12. 2020 9:08
Ráda provokuje a s hejtry na sociálních sítích se vůbec nemaže. Bývalá tenistka Dominka Cibulková se na Instagramu pochlubila postavou po těhotenství a vzkázala fanouškům: "Nejsem tu od toho, abych se vám zalíbila."

V pokročilé fázi těhotenství provokovala na sociálních sítích odhaleným bříškem a v odvážných fotografiích pokračuje. Cibulková opět potvrdila, že jí je jedno, jak si na ní smlsnou média či co si o ní budou myslet fanoušci.

"Nejsem tu od toho, abych se vám zalíbila," napsala na Instagramu bývalá čtyřka tenisového žebříčku a zveřejnila sérii tří fotografií ze slunečné dovolené v Dubaji. Tam se nechala zvěčnit na pláži pouze v plavkách. 

Cibulková před pěti měsíci porodila syna Jakuba. To, že se odvážila ukázat postavu po porodu bez hraných kompozic či práce photoshopu, ocenili i někteří fanoušci. 

 

Právě se děje

před 3 minutami

Utah i díky 21 trojkám vyhrál v NBA pošesté za sebou

Basketbalisté Utahu porazili New Orleans 118:102 a natáhli v NBA aktuálně nejdelší vítěznou sérii na šest utkání. Po desáté výhře v sezoně vyrovnali bilanci losangeleských Clippers (10-4) na druhém místě Západní konference a dotírají na vedoucí tým soutěže Lakers, kteří mají oproti oběma pronásledovatelům na kontě o úspěch víc.

Výsledky NBA:

Denver - Oklahoma City 119:101, Utah - New Orleans 118:102.

Další zprávy