Krejčíková zdolala ve finále v Doksech tradiční parťačku, Rosol k zápasu nenastoupil

ČTK ČTK
28. 6. 2020 16:09
Barbora Krejčíková porazila ve finále tenisové exhibice ve Starých Splavech 6:3, 6:4 svou tradiční deblovou parťačku Kateřinu Siniakovou a obhájila loňský titul z klasického turnaje.
Barbora Krejčíková.
Barbora Krejčíková. | Foto: Milan Kammermayer

Mužské finále se na Macha Lake Open v Doksech nehrálo. Největší favorit Lukáš Rosol k rozhodujícímu souboji nenastoupil kvůli zranění nohy a z prvenství se tak bez boje radoval jiný daviscupový reprezentant Jonáš Forejtek.

Krejčíková se Siniakovou společně získaly dva grandslamové tituly a byly deblovými světovými jedničkami, ve dvouhře v dospělé kategorii se střetly poprvé. Vyvrcholení turnaje bylo v druhém setu dvakrát přerušeno kvůli dešti a 115. hráčka světa Krejčíková pokaždé po pauze vzala své favorizované soupeřce (54. v žebříčku) podání.

Z celkové téměř milionové dotace získali Forejtek a Krejčíková 150 tisíc korun.

Tenisový turnaj mužů a žen Macha Lake Open v Doksech - Trofej solidarity a naděje ČTS (antuka, dotace 980.000 korun):

Muži - finále:

Forejtek - Rosol bez boje.

Ženy:

Krejčíková - Siniaková 6:3, 6:4.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Domažlicku se srazil vlak s autem, řidič automobilu je lehce zraněný

V obci Trhanov na Domažlicku se před 8. hodinou ranní srazil vlak s osobním autem. Podle Andrey Divišové z plzeňské záchranné služby je na místě jeden zraněný z osobního auta. Doprava na železnici je zastavená. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

"Záchranná služba transportuje pouze řidiče osobního automobilu, ročník 1964, do Domažlické nemocnice s lehkým zraněním," uvedla Divišová.

Nehoda se stala na trati z Plané u Mariánských Lázní do Domažlic, v úseku mezi Havlovicemi a Klenčí pod Čerchovem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy