reklama
 
 

Doznání hvězdy Bertensové: Po rychlé jízdě přišel neobvyklý pokus o úplatek

16. 6. 2019 7:01
Je to oficiální. Z Kiki Bertensové je jedna z největších hvězd současného ženského tenisu. Sedmadvacetiletá Nizozemka prošla vcelku nenapádně až na současnou čtvrtou pozici světového žebříčku a jak předvedla nedávno na tiskové konferenci, své fanoušky umí pobavit nejen samotným tenisem.

K první přípravě na slavný Wimbledon Bertensová logicky zvolila turnaj ve své domovině. V Hertogenboschi zatím na travnatých dvorcích zvládá roli nasazené jedničky a zahraje si finále. A je pochopitelně ve středu veškerého dění.

Lační nizozemští novináři zpovídají svou tenisovou hrdinku vskutku důkladně, a tak se na jedné z tiskových konferencí dostalo také na otázku, za co Bertensová v poslední době utrácí vydělané peníze.

"Tak třeba za pokutu za rychlost," rozesmála se tenistka. A k dobru dala historku o tom, jak ji před dvěma měsíci v americkém Charlestonu zastavila místní policie.

"Jela jsem po místní dálnici, bylo tam omezení maximálně 100 kilometrů za hodinu. Ale kdo to dodržuje? Nikdo," vyprávěla šampionka letošního turnaje v Madridu.

Každopádně se za ní zanedlouho objevily blikající majáky a Bertensová byla nucena zastavit. Jak popsala, pokusila se nabídnou strážníkům velmi netradiční úplatek.

"Zeptala jsem se, jestli by si nedali koktejl z McDonaldu," smála se nizozemská hráčka. Policista prý na odvážný vtípek nereagoval příliš vstřícně. "Odpověděl mi, že je to vážná věc," uzavřela Bertensová svou zábavnou historku, po které je ve své zemi zase o něco populárnější.

autor: Sport | 16. 6. 2019 7:01

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama