Polská rallye

Neuville vyhrál Polskou rallye, Tänak přišel o naděje v samém závěru soutěžě
Rallye

Čtyřnásobný světový šampion Sébastien Ogier vybojoval v Polsku medailové umístění pošesté v sezoně, jeho nejhorším výsledkem je letos páté místo.
Neuville s Tänakem se přetahují o vedení v Polské rallye
Rallye

Thierry Neuville vede i po sobotě Polskou rallye, Ott Tänak má ale jen minimální ztrátu.
Vyrovnanou Polskou rallye vede Neuville těsně před Tänakem a Latvalou
Motorismus

Belgičan Thierry Neuville s vozem Hyundai vyhrál úvodní etapu Polské rallye. Na prvním místě však má jen minimální náskok.
Svět rallye zažívá v roce jedna po VW konečně vyrovnanou bitvu. Král Ogier však vládne dál
Rallye

Soutěže rallyového mistrovství světa letos vyhrálo už pět různých pilotů. Nová auta předvádějí vyrovnanou bitvu, v níž má momentálně navrch Ford.
Polskou rallye vyhrál Mikkelsen, pomohl mu Tänakův defekt
Rallye

Polskou rallye vyhrál norský pilot Andreas Mikkelsenn,jenž využil defektu do té doby vedoucího Estonce Otta Tänaka.
Kalendář a výsledky MS v rallye pro sezonu 2016
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis soutěží MS v rallye v roce 2016 a jejich výsledky..
Prokop v Polské rallye na body nedosáhl, vyhrál Ogier
Motorismus

Výsledky Polské rallye, sedmého podniku světového šampionátu v automobilových soutěžích.
Jedenáctý Prokop se v Polsku blíží k bodům, vede Ogier
Motorismus

Obhájce titulu mistra světa Sébastien Ogier z Francie udržel minimální náskok v čele Polské rallye i po druhé etapě.
Prokop vyhrál v Polsku erzetu, ale z 13. pozice mu nepomohla
Motorismus

Český jezdec Martin Prokop, kterému po čtvrteční úvodní erzetě patřilo čtvrté místo, klesl na třináctou pozici a výš mu nepomohlo ani vítězství v…