Paříž - Roubaix

Roubaix ovládl Štybarův parťák Gilbert, Sagan nástup nedotáhl
Cyklistika

Štybar, jenž nezachytil nástup favoritů zhruba 52 km před cílem, dojel ve skupině pronásledovatelů s odstupem 47 sekund.
Roste v Česku nový Sagan? Takový talent nejsem, ale umím se zmáčknout, tvrdí Foltán
Cyklistika

Přecitlivělost a vrtkavou psychiku už zvládl překonat. Slovenský šampion Adam Foltán by se v profi pelotonu nejraději uplatnil jako pomocník hvězd.
Tragédie ve Francii. Cyklista Goolaerts po srdeční zástavě při Paříž-Roubaix zemřel
Cyklistika

Třiadvacetiletý Belgičan upadl 150 kilometrů před cílem nedělního závodu, nezachránil ho ani letecký převoz do nemocnice v Lille.
Štybar chce konečně vyhrát v pekle. Potřebuje k tomu mizerné počasí a sólo únik
Cyklistika

Zdeněk Štybar touží po dvou druhých místech konečně triumfovat v závodě Paříž - Roubaix. Legendární klasika se jede už tuto neděli.
Zase druhý! Famózní Štybar padesát metrů před cílem vedl, pak vztekle bušil do řidítek
Cyklistika

Český cyklista skončil na druhém místě na nejslavnější klasice, závodu Paříž - Roubaix.
Cancellarův trapný pád i létající Sagan. Pět příběhů Pekla severu
Ostatní sporty

Jen 119 z 200 jezdců letos dokončilo závod Paříž – Roubaix. Na 257,5 kilometrech trati protkané 27 kostkovými úseky se udála řada výjimečných příběhů.
Další karambol v cyklistice. Vivianiho srazil motocykl, Ital vyvázl s odřeninami

Italský cyklista Elia Viviani skončil po závodě Paříž-Roubaix po kontaktu s motocyklem v nemocnici.
Paříž-Roubaix vyhrál Hayman, připravil Boonena o rekord. Štybar neuspěl

Slavný jednorázový závod Paříž-Roubaix vyhrál nečekaně australský cyklista Mathew Hayman.
Královna klasik je tady, získá nepolapitelný Sagan double?

Máme tady druhou neděli v dubnu a s ní také již 114. ročník závodu Paříž-Roubaix.
Štybar polyká zuby a lituje: Druhá místa si nikdo nepamatuje

Rozhovor s českou cyklistickou hvězdou.
VIDEO Cyklisté projeli stažené závory a dráhy se bouří

Průjezd několika cyklistů po železničním přejezdu se staženými závorami během nedělního závodu Paříž - Roubaix může mít dohru.
Štybar: Na výhru to nebylo, Degenkolb je příliš silný

Zdeněk Štybar dosáhl pravděpodobně nejcennějšího výsledku v celé historii české silniční cyklistiky.
Historický úspěch české cyklistiky. Štybar druhý v Roubaix

Zdeněk Štybar dokázal po šestihodinovém boji dospurtovat pro stříbrnou příčku na velodromu ve francouzském Roubaix, tradičním dějišti závěru…
Štybarovy zuby prověří Peklo Severu, rytíř Bradley se loučí

Dnes se pojede již 113. vydání nejsledovanějšího jednodenního cyklistického závodu planety
Kostky jsou vrženy. Sagana a spol. čeká trasa Pekla severu

Preview před pátou etapou Tour de France, kde čeká na závodníky devět těžkých úseků po kostkách.
Štybar po kolizi s divákem skončil na Paříž-Roubaix šestý

Na šestém místě skončil Zdeněk Štybar ve slavném cyklistickém závodu Paříž-Roubaix.