Od honičky ulicemi Zlína po dramatické rozuzlení. To byla jubilejní Barum Rallye

Od honičky ulicemi Zlína po dramatické rozuzlení. To byla jubilejní Barum Rallye
Ještě před poslední rychlostní vložkou vedl mladík Eric Cais. Česká naděje ale svůj Ford poslala mimo trať a sny o senzačním triumfu se rozplynuly.
Pro deváté zlínské vítězství si tak dojel Jan Kopecký, který si zároveň s předstihem zajistil už osmý titul mistra České republiky.
Jezdci na populární "Barumce" zažili během tří dnů všechny možné podmínky. Od tmy protínané rampami světel...
...až po slunečné okamžiky, které si davy diváků užívaly asi nejvíce.
Foto: FIA ERC
Sport Sport
1. 9. 2021 15:32
Prohlédněte si fotografie z padesátého ročníku Barum Czech Rallye Zlín, v níž bojovali jezdci o body v mistrovství Evropy i domácím šampionátu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

V Británii stávkují železničáři. Půlka tratí bude ve čtvrtek a v sobotu zavřena

V Británii dnes stávkuje přes 45 000 železničářů. Kvůli mzdovým a pracovním podmínkám mají protestovat i v sobotu. Uzavřena je zhruba polovina britských tratí, funguje kolem 20 procent spojů, informoval zpravodajský server BBC. Stávku dříve ohlásily odborové svazy RMT, TSSA a Unite.

Podle společnosti Network Rail, která vlastní většinu železniční sítě, se očekává, že dnes a v sobotu bude po celé zemi jezdit kolem 4300 spojů. To je sice nejvyšší počet během série celostátních stávek odborů RMT, i tak to ale představuje pouze o něco víc než pětinu obvyklé úrovně služeb.

Na některých místech, včetně měst Portsmouth, Swansea a Blackpool, nebudou vlaky jezdit vůbec. Ani na sever od skotského města Falkirku nebudou jezdit žádné spoje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy