FOTO Le Mans žije slavnou čtyřiadvacetihodinovkou

FOTO Le Mans žije slavnou čtyřiadvacetihodinovkou
Jan Charouz (vpředu vlevo) se na závodní okruh vrací v týmu ADR-Delta s vozem Oreca 03.
Le Mans žije čtyřiadvacetihodinovkou i mimo okruhu.
Audi R18 e-tron quattro je první závodní hybrid, který kombinuje elektrický pohon přední nápravy s dieselovým pohonem zadní nápravy.
Nad pedokem v Le Mans opět vlaje česká vlajka. Letos jjejí barvy hájí opět jen Jan Charouz.
Foto: Audi Motorsport
Radek Vičík Radek Vičík
14. 6. 2012 11:30
Již tento víkend se na okruhu Circuit de la Sarthe rozbouří motory speciálů, které se budou snažit zdolat výzvu v podobě závodu 24 hodin v Le Mans.
 

Právě se děje

před 23 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy