Pomalá, ale sexy. Pilotku Jordaovou fanoušci na síti milují, kolegyně ale naštvala

31letá Španělka Carmen Jordaová má podle svých snímků na sociálních sítích už blíže k modelingu než závodění.
31letá španělská závodnice tak na sociálních sítích sklízí mnohem větší úspěch, než se jí podařilo vybojovat na závodních tratích.
Rodačka z provincie Alicante se ráda chlubí svým vysportovaným tělem. Poněkud více oblečená a s helmou na hlavě usedala kromě jiného do monopostů formule 3 a GP3.
Carmen je díky své pozici v komisi FIA pro ženy v motorsportu hvězdou celé řady večírků...
... a může si užívat řízení těch nejexkluzivnějších supersportů.
Foto: Carmen Jordaová via Instagram
rav rav
23. 8. 2019 13:13
Carmen Jordaová sice už téměř nezávodí, ale členka komise FIA pro ženy v motorsportu nadále vzbuzuje emoce. Ať už svými vyzývavými fotkami, nebo neomalenými výroky.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy