Lucie Hradecká

Česká tenistka a fedcupová reprezentantka (*1985). Ve dvouhře nikdy nevyhrála žádný titul. Nejvýše se dostala na 41. místo v žebříčku (v červnu 2011).

Úspěšnější je ale ve čtyřhře. Spolu s Andreou Hlaváčkovou vyhrála French Open 2011, ve Wimbledonu a na US Open 2012 se dostaly do finále. Na olympiádě v Londýně pak získaly stříbrné medaile, když nakonec nestačily na sestry Williamsovy..

V Riu 2016 jim patřilo čtvrté místo, v boji o bronz podlehly dalšímu českému páru Lucie Šafářová a Barbora Strýcová. Hradecká uspěla v boji o třetí ve smíšené čtyřhře , kde byl jejím partnerek Radek Štěpánek.

S českým týmem je pětinásobnou vítězkou Fed Cupu (2011, 212, 2014, 2015 a 2016).

Skvělá Hradecká získala potřetí deblový titul v Cincinnati
Tenis

Celkově vybojovala čtyřiatřicetiletá česká tenistka 23. deblový titul.
Ósakaová v ohrožení. Po skreči v Cincinnati může přijít o první místo
Tenis

Ósakaová vzdala zápas s Keninovou za stavu 6:4, 1:6, 2:0 pro americkou tenistku kvůli zranění levého kolena.
Krejčíková a Siniaková v Miami končí, kanadská hvězdička vyřadila Kerberovou
Tenis

Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
Kvitová finále v Dubaji neotočila, deblový titul slaví Strýcová
Tenis

Petra Kvitová titul na turnaji v Dubaji nezískala. Česká hráčka prohrála v dnešním finále se Švýcarkou Belindou Bencicovou 3:6, 6:1, 2:6.
Kvitová si v Dubaji zahraje o titul, přemožitelku Plíškové udolala ve třech setech
Tenis

Sie Šu-wej si na další českou tenistku nepřišla, Petře Kvitové podlehla 6:3, 2:6, 4:6. Kvitová se ve finále utká se Švýcarkou Bencicovou.
Hradecká si po dlouhé době zahrála WTA Tour, v Dubaji ale vypadla
Tenis

Tenistka Lucie Hradecká prohrála v úvodním kole turnaje v Dubaji po boji 4:6, 6:7 se Švýcarkou Belindou Bencicovou.
Hradecká získala v Trnavě první singlový titul po vážném zranění
Tenis

Po vážném zranění kolena získala tenistka Lucie Hradecká první titul ve dvouhře a celkově jubilejní dvacátý na turnajích kategorie ITF.
Siniaková a Krejčíková, oheň a led. Světové jedničky značně překročily letošní plán
Tenis

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková mají za sebou sezonu, v níž vyhrály Roland Garros a Wimbledon a ve které se staly světovými jedničkami.
Zrodí se další deblový pár snů? Kvitová slíbila, že bude hrát čtyřhru s Hradeckou
Tenis

Petra Kvitová se bojí, že bude parťačce hru kazit, Lucie Hradecká se ještě nevzdává ani myšlenek na úspěch ve dvouhře.
Obhájkyně Stephensová končí, Sevastovová jde dál. Ze čtyřhry vypadla Hradecká
Tenis

Hradecká s Makarovovou prohrály čtvrtfinále čtyřhry na US Open s Babosovou a Mladenovicovou 6:7, 2:6.
Vondroušová přetlačila rozjetou Bertensovou, Kvitová bude v osmifinále US Open chybět
Tenis

Markéta Vondroušová prošla senzačně do osmifinále US Open, když porazila Kiki Bertensovou. Naopak Kateřina Siniaková a Petra Kvitová končí.
Bouzková prošla v kvalifikaci US Open do druhého kola, Hradecká a Kolář dohráli
Tenis

Dvacetiletá Marie Bouzková zvládla vstup do kvalifikační soutěže US Open a zůstala ve hře o postup na první grandslamový turnaj v kariéře.
Hradecká se v Cincinnati dočkala. Po dvou letech slaví titul ve čtyřhře
Tenis

Lucie Hradecká vyhrála s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou čtyřhru na tenisovém turnaji v Cincinnati.
Hradecká po plastice kolene čerpala motivaci z příběhu Kvitové. Teď sní o vyhraném singlovém turnaji
Tenis

Musela na operaci s kolenem v době, kdy spousta tenistek už přemýšlí o konci kariéry. Lucie Hradecká ale po plastice vazu přijala životní výzvu.
Kamarádky přes bolest. Hradecká po plastice vazu využívá pomoci Kvitové a doufá v pařížský návrat
Tenis

Tenistka Lucie Hradecká od září bojuje s natrženým křížovým vazem. Na okruh se zřejmě vrátí nejdřív na pařížském grandslamu.
Tenistka Hradecká si kvůli kolenu nezahraje až půl roku. Návrat beru jako výzvu, říká deblistka
Tenis

Deblistka Lucie Hradecká si kvůli zraněnému levému kolenu nezahraje až půl roku. Dvojnásobná olympijská medailistka má přetržený zkřížený vaz.
Po Šafářové končí sezonu i Hradecká. Na Turnaj mistryň ji nepustí zraněné koleno
Tenis

Lucie Hradecká byla nucena předčasně ukončit tenisovou sezonu kvůli zranění kolene, které utrpěla na turnaji ve Wuhanu.
Peschkeová si s Němkou Grönefeldovou jako pátá Češka zahraje na Turnaji mistryň
Tenis

Deblistka Květa Peschkeová se stala pátou českou tenistkou, která si zahraje na Turnaji mistryň v Singapuru. Kvalifikovala se s Němkou Grönefeldovou.
Rýsuje se totální demolice zbytku světa. Češky početně ovládnou Turnaj mistryň
Tenis

Dvacet dní zbývá do startu tradičního Turnaje mistryň. A do Singapuru, kde se finální turnaj sezony v posledních letech koná, má blízko řada Češek.
Hradecká se Siniakovou mají jistý Turnaj mistryň ve čtyřhře
Tenis

Český deblový pár Lucie Hradecká a Kateřina Siniaková má jistou účast na Turnaji mistryň v Singapuru.