Tenis

Jedenáctinásobný šampion Rafael Nadal a navrátilec na pařížskou antuku Roger Federer se utkají v semifinále Roland Garros.
Nadal v Monte Carlu rozdrtil Bautistu, Nišikori končí už ve druhém kole
Tenis

Japonský tenista Kei Nišikori loňskou finálovou účast na antukovém turnaji v Monte Carlu nezopakuje.
Federer doplnil Andersona v semifinále Turnaje mistrů
Tenis

Jihoafrický tenista Kevin Anderson a Švýcar Roger Federer se stali dalšími semifinalisty Turnaje mistrů v Londýně.
Federer odvrátil na Turnaji mistrů trpký konec. Zdolal Thiema a vyhlíží Andersona
Tenis

Tenista Kevin Anderson vyhrál na Turnaji mistrů v Londýně i druhý zápas a při debutu na akci pro nejlepší hráče roku má blízko k postupu do semifinále
Trest pro vzteklého Federera rozpoutal kauzu. Komentátor místo něj kritizoval Serenu
Tenis

Federer na Turnaji mistrů prohrál s Japoncem Keiem Nišikorim a prezentoval se vzteklým výlevem, za který dostal od rozhodčího varování.
Thiem znovu nevyhraje domácí turnaj ve Vídni, ve čtvrtfinále podlehl Nišikorimu
Tenis

Japonec Kei Nišikori nedal domácímu Dominiku Thiemovi ve čtvrtfinále vídeňského turnaje šanci a přiblížil se mu v kvalifikaci pro Turnaj mistrů.
Djokovič už senzaci nepřipustil a v New Yorku stíhá rekordmana Connorse
Tenis

Australský přemožitel Rogera Federera tentokrát neměl nárok, proti srbskému favoritovi neuhrál John Millman ani set.
Nadal si v Monte Carlu zahraje s Nišikorim o jedenáctý titul
Tenis

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v semifinále antukového turnaje v Monte Carlu Bulhara Grigora Dimitrova 6:4, 6:1.
Skvělý start, pak rychlý konec. Berdych v prvním kole v Monte Carlu nestačil na Nišikoriho
Tenis

Český tenista vyhrál první set, pak však uhrál jen tři hry a potvrdil, že se mu na japonského soupeře nedaří.
Azarenková po mateřské válí, Murray přetlačil italského bouřliváka. Cibulková končí
Tenis

Azarenková si po návratu z mateřské dovolené na Wimbledonu zahraje osmifinále a postoupili i Murray s Nadelem, končí naopak Cibulková či Nišikori.
Thiem vyprovodil Djokoviče z French Open kanárem. Wawrinka vyřídil Čiliče a narazí na Murrayho
Tenis

Novak Djokovič končí na French Open ve čtvrtfinále, nad jeho síly byl Dominic Thiem. Ten v semifinále vyzve Rafaela Nadala.
Nišikori prožil nejhorší zápas za pár let. Rozmlátil i raketu a padl v prvním kole
Tenis

Světová pětka na turnaji v Riu de Janeiro nesplnila roli nasazené jedničky.
Černý den jedniček na Australian Open. Skončili Murray i Kerberová
Tenis

Světová jednička Andy Murray z Británie vypadl senzačně s Němcem Mischou Zverevem. Angelique Kerberová nestačila na Coco Vandewegheovou z USA.
Berdych uhrál v asijské lize IPTL s Nišikorim jen jeden game
Tenis

V duelu na jeden set získal Berdych s pátým hráčem světa jen jeden gem, jeho tým tak v Tokiu prohrál.
Murray na Turnaji mistrů přehrál Wawrinku, už postupující Nišikori si mohl dovolit prohrát s Čiličem
Tenis

Aktuální světový hráč číslo jedna Andy Murray si poradil ve dvou setech se Švýcarem Stanem Wawrinkou. Nišikori padl s Čiličem ve třech setech.
Nišikori na Turnaji mistrů rozebral Wawrinku, zápas trval jen 68 minut. Murray smetl Čiliče
Tenis

Ve skupině Johna McEnroea na tenisovém Turnaji mistrů zaspisují první vítězství Kei Nišikori a Andy Murray.
Berdychovo vyřazení pomohlo Nišikorimu na Turnaj mistrů
Tenis

Kei Nišikori si třetí rok po sobě zahraje na Turnaji mistrů. Šestadvacetiletý hráč se stal pátým jistým účastníkem finále sezony ATP Tour, jež se…