Když z Terminátora kape krev. Vémola skončil s dobitým obličejem, nemohl ani mluvit

Když z Terminátora kape krev. Vémola skončil s dobitým obličejem, nemohl ani mluvit
Inspektor proti Terminátorovi. Dlouho očekávaná odveta mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou se odehrála v sobotu v O2 Areně.
"Zabiju ho," prohlásil Kincl během pátečního vážení, na který oba dorazili po drastickém hubnutí do požadovaného limitu 83,9 kilogramu.
O den později skončilo pětileté čekání na odvetu, zvýrazněné bublajícími konflikty a častými slovními útoky obou českých zápasníků.
Kincl zápas ovládl ve všech sledovaných statistikách.
Foto: Oktagon
jšk
21. 5. 2023 1:01
Téměř po pěti letech se spolu utkali znovu a dlouho očekávanou odvetu zvládl Patrik Kincl. V rámci večera Oktagon 43 porazil Karlose Vémolu na body a obhájil titul šampiona ve střední váhové kategorii, naopak český "Terminátor" skončil s hodně poničeným obličejem. Podívejte se na momenty ze sobotního večera.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy