Hokejisté Sparty nestačili na Messierovu Kanadu

Sparta se ale ve druhé části zlepšila a jeden z trojice švýcarských posil Peter ve 28. minutě snížil. Poté sice opět zvýšil náskok Kanady Bell, ale důrazný Peter a pohotově tečující kapitán Výborný vrátili Spartu do hry o postup mezi čtveřici nejlepších.
(Jeff Deslauriers vyráží střelu Jakub Koreise)
Jeff Deslauriers zasahuje před Tomášem Kurkou)
V prodloužení se Spartě stalo osudným chybné střídání. Nastavená pětiminutovka se hrála tradičně ve čtyřech, ale Pražané naskočili do hry v pěti a následoval trest.
(Mark Bell a Radek Philipp před a Tomášem Pöpperlem.)
V přesilové hře pak duel rozhodl Dupont. Sparta si tak na Spenglerově poháru připsala devátou porážku za sebou, byť tentokrát až v prodloužení. (Tomáš Pöpperle, Radek Philipp a Cory Murphy při rozhodujícím gólu zápasu).
Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
30. 12. 2010 13:19

Hokejisté pražské Sparty prohráli ve čtvrtfinále Spenglerova poháru s týmem Kanady 3:4 v prodloužení a na turnaji tak skončili i přes solidní výkon s bilancí tří porážek.