Washington i s Vokounem nestačil na Nashville

29. 9. 2011 8:06
Příprava: Nashville-Washington 4:1, Chicago-Detroit 4:3

New York - Hokejisté Washingtonu s Tomášem Vokounem v brance prohráli ve středečním přípravném utkání před NHL na ledě Nashvillu 1:4.

Na výhře Predators se podílel jednou asistencí Martin Erat, po jehož přihrávce zvýšil ve 35. minutě na 3:1 obránce Shea Weber.

Capitals bez hvězdného Alexandra Ovečkina či beka Romana Hamrlíka sice vedli od sedmé minuty, kdy se prosadil Matthieu Perreault, ale obrat zahájil za sedm minut tvrdou střelou Colin Wilson. V druhé třetině se prosadil z dorážky Matt Halischuk a potom i Weber. Výsledek dovršil v 57. minutě v přesilové hře Cal O'Reilly.

VIDEO Hvězdný Jágr dvěma góly zničil Rangers
Příprava na NHL: Michálek, Kubina a Erat skórovali

Washington ve středu také povolal z farmy gólmana Bradena Holtbyho, protože druhého českého brankáře z kádru Capitals Michala Neuvirtha trápí drobné zranění a dostane v přípravě den volna. "Měl chytat v pátek, ale pravděpodobně si odpočine a nastoupí až v neděli," řekl deníku Washington Post na Neuvirthovu adresu trenér Bruce Boudreau.

Debakl 0:6 utrpělo doma Colorado v duelu s Los Angeles. Hattrickem se na tom podílel slovinský útočník Anže Kopitar.

Přípravné hokejové zápasy před NHL:

Nashville - Washington 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
14. C. Wilson, 29. Halischuk, 35. Weber (Erat), 57. O'Reilly - 7. Perreault. Brankář Tomáš Vokoun odchytal za Washington celý zápas, kryl 23 z 27 střel a měl úspěšnost zákroků 85,2 procenta.

Winnipeg - Carolina 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
51. a 60. E. Kane, 52. Wheeler - 21. Brent.

Chicago - Detroit 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
11. P. Kane, 30. Seabrook, 42. B. Smith, 49. Hossa - 16. a 29. Brunnström, 20. Miller.

Colorado - Los Angeles 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
26., 37. a 50. Kopitar, 31. Vojnov, 38. Richardson, 41. Williams.

Anaheim - Vancouver 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)