reklama
 
 

Slováci bez bodu, Češi postupují

1. 1. 2007 12:33
Mora - Česká hokejová reprezentace na MS hráčů do dvaceti let postoupila, po výhře nad Švýcarskem 4:2 ji 2.ledna čekají domácí Švédové. Slovensku se mistrovství nevydařilo.

Výběr slovenského trenéra Jána Jaška, ve kterém je i čtveřice slovenských hráčů z české O2 extraligy, nezískal ani bod a bude hrát ošidnou baráž o setrvání v elitní skupině. Nad síly Slováků byl i výběr Německa, se kterým prohráli 2:4.

Trenér Jaško před baráží prohlásil: "Počas dňa voľna sa budeme chlapcov snažiť zmobilizovať a správne nabudiť. Verím, že sa nám podarí udržať príslušnosť v elitnej kategórii.

Ovšem vzhledem k výkonům na švédském šampionátu to Slováci nebudou mít snadné.

V baráži je čekají Švýcaři, Bělorusové a Němci, tedy nic jednoduchého. Postup si zajistily z druhé divizi už v polovině prosince Dánsko a Kazachstán.

Čeští mladíci odvrátili hrozbu baráže na poslední chvíli, z ní mají hrůzu všechny týmy, stát se tam může cokoliv... Příští rok se hraje MS juniorů do dvaceti let v Česku.

Mistrovství má dva favority, Kanadu a Rusko. Jako vítězové skupin teď čekají na své příští soupeře. Nad hrou ruských expresů na bruslích se rozplývají všichni experti. Rusové přidali ke své technice a rychlosti navíc tvrdost.

Českou republiku čeká ve čtvrtfinále domácí tým Švédska. Vítězný tým potká v semifinále Rusko. Kanadu čeká lepší z dvojice USA-Finsko. Nechme se překvapit, zda do finále postoupí podle předpokladů ruští a kanadští junioři.

autor: BettingCentrum | 1. 1. 2007 12:33

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama